Obchodní partneři

Spolupracujeme s osvědčenými výrobci a dodavateli, kteří si zakládají na stejně odpovědném přístupu k práci jako my. Odborníkům ze Stolařství Ideál svěřujeme například výrobu kuchyní, kuchyňských linek, nábytku a dveří. V oblasti interiérové a exteriérové stínící a zatemňující techniky se obracíme na firmu INNEX. Naším hlavním dodavatelem podlahových krytin je Breno Ostrava.

INNEX

Firma INNEX nabízí komplexní služby v oblasti interiérové a exteriérové stínicí a zatemňující techniky. V jejich sortimentu se nachází i originální interiérové doplňky.

WEB: http://www.innex.cz

BRENO Ostrava

Firma BRENO se zabývá prodejem podlahových krytin. Vybírat lze podle účelu nebo designu ze zátěžových, bytových či kusových koberců, běhounů, objektových čtverců a PVC.

WEB: http://www.koberce-breno.cz/

Špinar Software

TurboCAD Professional je nástrojem pro přesné technické kreslení, který nabízí vysokou úroveň v navrhování konstrukčního řešení nejsložitější výkresové dokumentace s návazností na špičkové vizualizační výstupy

WEB: http://www.turbocad.cz/

Entrada

Společnost Entrada přináší na český trh španělský design bydlení. Od trendu oživit interiér částečným polepem tapet v souladu s bytovou textilií, přes bytové doplňky v retro či čistém klasickém stylu až po obklady přírodním kamenem venkovním i vnitřním.

WEB: http://tapety.entrada.cz/

O nás

Zabýváme se návrhy komerčních i bytových interiérů. Neomezujeme se jen na určité typy budov, ale pracujeme s nejrůznějšími typy prostoru. Naše řešení jsou originální, vysoce funkční a propracovaná do posledního detailu.

Navrhneme pro vás vzhled interiéru i samotný nábytek. Zakládáme si na individuálním přístupu. Přání a potřeby klienta jsou u nás na prvním místě.

O ateliéru design

Naše služby

Co děláme

  • designová studie interiéru,
  • projekt interiéru,
  • průmyslový design nábytku všeho druhu
  • realizace interiérů na klíč, rekonstrukce, stavební úpravy
  • dodávka interiérových prvků – osvětlení, podlahy, koberce, kuchyně, zařízení koupelen, designová topná tělesa, tapety
  • dodávka nábytku – židle, sedací soupravy, skříně,
  • autorský dozor na stavbě a při výrobě nábytku,

Pracujeme pro soukromé osoby, společnosti i designová a architektonická studia.

Kontaktujte nás

Naše projekty

Rekonstrukce přízemí rodinného domu

Veřejný interiér - čekárna

4-pokojový byt Havířov

Realizace