Obchodní partneři

Spolupracujeme s osvědčenými výrobci a dodavateli, kteří si zakládají na stejně odpovědném přístupu k práci jako my. Odborníkům ze Stolařství Ideál svěřujeme například výrobu kuchyní, kuchyňských linek, nábytku a dveří. V oblasti interiérové a exteriérové stínící a zatemňující techniky se obracíme na firmu INNEX. Naším hlavním dodavatelem podlahových krytin je Breno Ostrava.

INNEX

Firma INNEX nabízí komplexní služby v oblasti interiérové a exteriérové stínicí a zatemňující techniky. V jejich sortimentu se nachází i originální interiérové doplňky.

WEB: http://www.innex.cz

BRENO Ostrava

Firma BRENO se zabývá prodejem podlahových krytin. Vybírat lze podle účelu nebo designu ze zátěžových, bytových či kusových koberců, běhounů, objektových čtverců a PVC.

WEB: http://www.koberce-breno.cz/

Špinar Software

TurboCAD Professional je nástrojem pro přesné technické kreslení, který nabízí vysokou úroveň v navrhování konstrukčního řešení nejsložitější výkresové dokumentace s návazností na špičkové vizualizační výstupy

WEB: http://www.turbocad.cz/

Entrada

Společnost Entrada přináší na český trh španělský design bydlení. Od trendu oživit interiér částečným polepem tapet v souladu s bytovou textilií, přes bytové doplňky v retro či čistém klasickém stylu až po obklady přírodním kamenem venkovním i vnitřním.

WEB: http://tapety.entrada.cz/

O nás

Zabýváme se návrhy komerčních i bytových interiérů. Neomezujeme se jen na určité typy budov, ale pracujeme s nejrůznějšími typy prostoru. Naše řešení jsou originální, vysoce funkční a propracovaná do posledního detailu.

Navrhneme pro vás vzhled interiéru i samotný nábytek, od vizualizace až po výrobní výkresy. Zakládáme si na individuálním přístupu. Přání a potřeby klienta jsou u nás na prvním místě.

O ateliéru design

Naše služby

Co děláme

  • návrh a studie interiéru,
  • dispozice interiérů, změny dispozic při rekonstrukci, konzultace při novostavbách
  • 3D vizualizace
  • Výběr materiálů na veškeré zařizovací prvky. Podlahy, dveře, tapety, stěny, nábytek, čalounění a td.
  • Prováděcí projekty interiérů, včetně technických výkresů pro výrobu nábytku.
  • Návrh rozmístění vodoinstalaterských předmětů.
  • Elektroinstalace
  • Osvětlení interiéru
  • Autorský dozor při realizaci.

Kontaktujte nás

Naše projekty

Rekonstrukce přízemí rodinného domu

Veřejný interiér - čekárna

4-pokojový byt Havířov

Realizace